Nazywam się Aleksandra Jaszkiewicz i jestem dyplomowaną zoofizjoterapeutką.

My name is Aleksandra Jaszkiewicz and I’m an animal physiotherapist. I work with pets, horses and riders. If you have any questions, please do not hesitate to call me!:)

Konie w moim życiu obecne były od zawsze, zatem naturalną kolej rzeczy stanowi fakt, że zajmuję się nimi zawodowo. Zafascynowana nową na polskim rynku dziedziną wiedzy – fizjoterapią zwierząt, postanowiłam zgłębić jej tajniki początkowo dla własnej satysfakcji. Ukończyłam zatem zoofizjoterapię ze specjalnością: fizjoterapia koni, zdając egzamin, jak na perfekcjonistkę przystało, z wynikiem 100%;).
Fizjoterapia pochłonęła mnie jednak tak bardzo, że na tym nie poprzestałam i zdecydowałam się pogłębiać swoją wiedzę w dziedzinie technik fizjoterapii oraz masażu małych zwierząt i ludzi. Była to najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć, gdyż nic nie może się równać ze świadomością, że mogę i potrafię pomagać ludziom oraz zwierzętom. Zwłaszcza opieka nad duetem: koń-jeździec oraz ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji w tym zakresie sprawiają mi największą satysfakcję.

Witam na mojej stronie!:)

Facebook